Крымское Эхо
Архив

Слава України!

Слава України!

З ЩОДЕННИКА СВІДОМОГО УКРАЇНЦЯ

Сьогодні 24 серпня, 21 рік нашої незалежності, або, як кажуть кляті москалі, «очко». Зранку випрасував свою чергову вишиванку, прийняв чарку горілки, з’їв шматочок сала і пошкандибав на Майдан.
Тільки вийшов з Метро, як потрапив на конкурс на саму вишиваністу вишиванку. Нажаль моя була не така вишиваніста, як у того вельмишановного пана зі Львова.

Потім брав участь у розгортанні на Майдані найбільших у Світі жовто-блакитних шароварів (заявка на рекорд до книги Гіннеса!): жовту штанину тримали студенти Києво-Могилянської Академії (у повному складі!), блакитну – представники правлячої партії, всередині були члени уряду.

Потім брав участь в караоке на Майдані, нажаль довелося співати хором без музичного супроводження — головним хітом була весела пісенька про ту, що поки не вмерла.

Потім був парад писанок. Очолювала колону знаменита телеведуча Писанка.

Після закінчення офіційної частини проводилися різноманіти конкурси, серед яких були:

— конкурс з метання національних сільсько-господарчих інструментів (тризубих вил) в стилізовану фігуру москаля під гаслом: «Дякую тобі Боже, що я не москаль!»;

— конкурс зі швидкого поїдання сала з національного столового предмету тризубої вилки;

— конкурс на саме українське прізвище (нажаль я зі своїм прізвищем Петренко опинився серед аутсайдерів, бо серед фаворитів були такі поважні прізвища, як Тягнирядно, Тягнибок, Перебійніс, Пробійголова, … Фаріон.

Потім брав участь в урочистім відкритті церкви рівноапостольного Тараса.

Потім брав участь в урочистім цькуванні продавців, що торгують шкільними зошитами з портретами Ленина, Сталина, Жукова, замість того, щоб продавати зошити с ГУЛАГом, голодомором, Мазепою, Бандерою…

Потім брав участь в акції навколо Російської амбасади під назвою «Фіга у кишені» з головним гаслом: «Замінимо газ російський фланцевий на український сланцевий!»

Потім пішов на безкоштовну лекцію від представників діаспори з Канадщині про те, як насправді треба кохати країну У.

В цій час на Львівщині у пам’ятника скауту С. Бандері урочисто приймали до складу скаутів-пластунів місцевих свідомих дітлахів. При цьому львівська обласна рада наполегливо рекомендувала усім органам місцевого самоврядування в Україні, там, де поки не має пам’ятника скауту С.Бандері – організувати такий прийом біля пам’ятника скауту Р. Шухевичу, а де поки не має і такого пам’ятника (хоча, що це на в біса таке коїться!) — організувати такий прийом біля пам’ятника страстотерпцю Тарасу.

Також на Львівщині пройшов турнір з бойового гопака ім. провідника визвольних змагань Р. Шухевича. (По-справжньому заздрю!)

У Карпатах дуже велика група свідомих українців (це теж заявка на рекорд до книги Гіннеса!) на чолі з екс-президентом здійснила сходження на гору Говерла, де був організований найвеличезний хоровод і дикі танці навколо пам’ятника національному сільсько-господарчому інструментові (тризубим вилам).

А ввечері в матері міст українських – Києві — на Майдані виступали гурти «Нервовий ТІК», «Соплі Видоплясова», «Танк на майдані в Зімбабве», «Тири-Тик», Славко гаркавий з Океанії (ну тій, що є родичем екс-міністру освіти).

Закінчився цій день помпезним викиданням грошей на вітер, тобто, як кажуть у народі, — ХВеєрверком!

Пи.Си. Якщо щось не згадав, нехай доповнить вельмишановне панство. Тім, хто щось не зрозумів: вчіть єдину державну українську мову! Слава України!

Увидел и переписал
НИКОЛАЙ ОРЛОВ из Ялты 25.08.2012
Рисунок вверху —
с сайта muzruk.info

 

Вам понравился этот пост?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Людей оценило: 0

Никто пока не оценил этот пост! Будьте первым, кто сделает это.

Смотрите также

Мужик сказал — мужик не сделал

Дебандеризация: и волки сыты, и овцы целы

Не отдадим праздник в грязные руки

Борис ВАСИЛЬЕВ