Крымское Эхо
Архив

Слава України!

Слава України!

З ЩОДЕННИКА СВІДОМОГО УКРАЇНЦЯ

Сьогодні 24 серпня, 21 рік нашої незалежності, або, як кажуть кляті москалі, «очко». Зранку випрасував свою чергову вишиванку, прийняв чарку горілки, з’їв шматочок сала і пошкандибав на Майдан.
Тільки вийшов з Метро, як потрапив на конкурс на саму вишиваністу вишиванку. Нажаль моя була не така вишиваніста, як у того вельмишановного пана зі Львова.

Потім брав участь у розгортанні на Майдані найбільших у Світі жовто-блакитних шароварів (заявка на рекорд до книги Гіннеса!): жовту штанину тримали студенти Києво-Могилянської Академії (у повному складі!), блакитну – представники правлячої партії, всередині були члени уряду.

Потім брав участь в караоке на Майдані, нажаль довелося співати хором без музичного супроводження — головним хітом була весела пісенька про ту, що поки не вмерла.

Потім був парад писанок. Очолювала колону знаменита телеведуча Писанка.

Після закінчення офіційної частини проводилися різноманіти конкурси, серед яких були:

— конкурс з метання національних сільсько-господарчих інструментів (тризубих вил) в стилізовану фігуру москаля під гаслом: «Дякую тобі Боже, що я не москаль!»;

— конкурс зі швидкого поїдання сала з національного столового предмету тризубої вилки;

— конкурс на саме українське прізвище (нажаль я зі своїм прізвищем Петренко опинився серед аутсайдерів, бо серед фаворитів були такі поважні прізвища, як Тягнирядно, Тягнибок, Перебійніс, Пробійголова, … Фаріон.

Потім брав участь в урочистім відкритті церкви рівноапостольного Тараса.

Потім брав участь в урочистім цькуванні продавців, що торгують шкільними зошитами з портретами Ленина, Сталина, Жукова, замість того, щоб продавати зошити с ГУЛАГом, голодомором, Мазепою, Бандерою…

Потім брав участь в акції навколо Російської амбасади під назвою «Фіга у кишені» з головним гаслом: «Замінимо газ російський фланцевий на український сланцевий!»

Потім пішов на безкоштовну лекцію від представників діаспори з Канадщині про те, як насправді треба кохати країну У.

В цій час на Львівщині у пам’ятника скауту С. Бандері урочисто приймали до складу скаутів-пластунів місцевих свідомих дітлахів. При цьому львівська обласна рада наполегливо рекомендувала усім органам місцевого самоврядування в Україні, там, де поки не має пам’ятника скауту С.Бандері – організувати такий прийом біля пам’ятника скауту Р. Шухевичу, а де поки не має і такого пам’ятника (хоча, що це на в біса таке коїться!) — організувати такий прийом біля пам’ятника страстотерпцю Тарасу.

Також на Львівщині пройшов турнір з бойового гопака ім. провідника визвольних змагань Р. Шухевича. (По-справжньому заздрю!)

У Карпатах дуже велика група свідомих українців (це теж заявка на рекорд до книги Гіннеса!) на чолі з екс-президентом здійснила сходження на гору Говерла, де був організований найвеличезний хоровод і дикі танці навколо пам’ятника національному сільсько-господарчому інструментові (тризубим вилам).

А ввечері в матері міст українських – Києві — на Майдані виступали гурти «Нервовий ТІК», «Соплі Видоплясова», «Танк на майдані в Зімбабве», «Тири-Тик», Славко гаркавий з Океанії (ну тій, що є родичем екс-міністру освіти).

Закінчився цій день помпезним викиданням грошей на вітер, тобто, як кажуть у народі, — ХВеєрверком!

Пи.Си. Якщо щось не згадав, нехай доповнить вельмишановне панство. Тім, хто щось не зрозумів: вчіть єдину державну українську мову! Слава України!

Увидел и переписал
НИКОЛАЙ ОРЛОВ из Ялты 25.08.2012
Рисунок вверху —
с сайта muzruk.info

 

Вам понравился этот пост?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Людей оценило: 0

Никто пока не оценил этот пост! Будьте первым, кто сделает это.

Смотрите также

Так ультиматум или игра на публику?

Борис ВАСИЛЬЕВ

Бандеровский цирк снова на арене

Алексей НЕЖИВОЙ

Над серебряной рекой, на златом песочке…

Ольга ФОМИНА